Nadmorskie.pl


Kwatery prywatne

Pensjonaty

Domki letniskowe

Pola namiotowe

Hotele

Inne

  Villa Sart - Pokoje gościnne - Gdańsk (

Kwatery prywatne

)

Dodatkowe informacje :

Obiekt czynny : całyrok

Pokoje :
    1 - osobowe
    2 - osobowe
    3 - osobowe
    4 - osobowe


Ceny :


Odległości :

Do morza : 2400
Do PKP : 500


Adres :

Gdańsk
ul. Wąsowicza 2A


Kontakt :

(058) 552-41-94
VillaSart.pl


Do zaoferowania Państwu mamy:

Pięć (a w sezonie letnim siedem) od jedno do czteroosobowych pokoi dla łącznie od 11 do 15 osób. Pokoje są słoneczne i ładne, świeżo pomalowane w ciepłych wakacyjnych kolorach, wymieniono system grzewczy i okienny, tak więc i zimą i latem jest u nas ciepło i cicho i przytulnie jak we własnym domu. Łazienki posiadają nowoczesną zabudowę oraz glazurę.

Pokoje są częściowo z łazienkami, część pokoi posiada łazienki znajdujące się obok. Niektóre pokoje posiadają własny balkon lub loggię ze stolikami i krzesełkami.

Każdy pokój ma następujące pełne wyposażenie:
pościel oraz ręczniki,
telewizor ( TV-kablowa) oraz radio,
gniazdo dostępu do szerokopasmowego Internetu,
czajnik elektryczny oraz zestaw do posiłków,

Dla gości udostępniona jest osobna lodówka, sprzęt do prasowania, kuchenka mikrofalowa, odkurzacz.

W ramach usług dodatkowych umożliwiamy:
wypożyczenie rowerów, odtwarzacza video,
możliwość parkowania do trzech samochodów na terenie posesji (teren ogrodzony i zamykany),
organizacja i przygotowanie pobytu.

Dom otoczony trawiastym ogrodem dostępnym bezpłatnie dla naszych gości - w okresie letnim ze stolikami, krzesełkami, huśtawką i dużym namiotem ogrodowym. Możliwość skorzystania z grilla lub przygotowania miniprzyjęcia.

Okolica naszego domu jest prześliczna, położona w dolinach wzgórz morenowych porośniętych wielowiekowym lasem objętym ochroną Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W lasach można spotkać różnorodną zwierzynę i nieraz w lato można zobaczyć i posłuchać śpiewu rzadko spotykanych ptaków (na letnim "etacie" są prześlicznie śpiewające kosy). Od wieków obszar ten uznawany był za najatrakcyjniejszy teren wypoczynkowy Gdańska. Na wzgórzach zlokalizowane są punkty widokowe oraz wytyczonych jest wiele tras przeznaczonych zarówno dla pieszych jak i rowerowych wędrówek.

Czyste powietrze i idealne miejsce na spacery i rajdy rowerowe. Były Prezydent Lech Wałęsa wiedział co robi osiedlając się kilka przecznic dalej.

W pobliżu nowoczesne ścieżki rowerowe łączące się z przepiękną nadbrzeżną promenadą spacerowo-rowerową ciągnącą się od Gdańska, przez Sopot aż do Gdyni. WEŹ ROWER JAK MOŻESZ. Rower można również wypożyczyć u nas na miejscu lub w jednej z kilku nadmorskich wypożyczalni.

Okolica bardzo atrakcyjna geograficznie (leśne "Tatrzańskie" polany z widokiem na morze, potoki, stawy wodne), nic też dziwnego że właśnie tutaj zlokalizowany jest gdański ogród zoologiczny, unikalny pod tym względem w całym kraju. Wielowiekowa i trwająca do dziś działalność zakonu Cystersów pozostawiła po sobie zabytki do których zdążają turyści nie tylko z Polski.

Najsłynniejsze zabytki to Katedra Oliwska, Pałac Opatów oraz przepiękny Park Oliwski z palmiarnią i ogrodem botanicznym - wszystkie te obiekty są praktycznie w promieniu paru minut drogi od naszego domu.

Od oliwskich dolin w której położony jest nasz dom, biegnie nizinny teren do morza (około 4 przystanki tramwajowe) oraz nowo wytyczone trasy rowerowe prowadzące dalej do nadmorskiej promenady ciągnącej się od Gdańska do Gdyni. Oliwa i nasz dom położone są pod samą granicą z Sopotem - można się przejść pieszo aż do sopockiego molo. Pobliskie plaże należa do najpiękniejszych w Trójmieście

Blisko do tramwaju, autobusu, kolejki miejskiej, postoju taksówek - bardzo szybko można dostać się do każdej części Trójmiasta (jesteśmy praktycznie w samym jego środku).

Niedaleko znajduje się kompleks budynków uczelni AWF (Akademii Wychowania Fizycznego), umożliwiając całoroczny aktywny wypoczynek - sauna, siłownia, basen, korty, bieżnie, boiska. Niedaleko konna szkółka jeździecka i hipodrom wyścigów konnych.

W pobliżu jest zlokalizowany postój taksówek, pętla tramwajowa oraz stacja szybkiej kolejki miejskiej (400 metrów). Obok (50 metrów) znajduje się lokalny posterunek Policji, tak że jest cicho i spokojnie, a nasi goście zgodnie twierdzą że się wysypiają u nas za wszystkie czasy.

I mnóstwo innych możliwości :-))). Jeżeli chcesz przygotować swój pobyt w Gdańsku służymy naszą wiedzą i pomocą - na pewno nie będziesz się nudził. Na miejscu mapy, przewodniki, informatory turystyczne i kulturalne.

Serdecznie zapraszamy przez cały rok ...


Wyposażenie obiektu :

ogród, namiot ogrodowy z grillem stolikiem i krzesełkami, huśtawka, zamykany parking do 3 samochodów

Wyposażenie pokoi :

TV, Radio, Gniazdo LAN dostępu do sieci Internet, zestaw śniadaniowy, czajnik elektryczny, pościel, ręczniki, ogólnodostępna lodówka

Zniżki :

zniżki dla dzieci

Rezerwacja / wysyłanie zapytania :

Podpis:
Email:
Powtórz email:
Treść zapytania:


Miejscowość :   Rodzaj :   Pokój :   Cena : zł /os.  

Strona główna  |   Kwatery prywatne  |   Pensjonaty  |   Domki letniskowe  |   Pola namiotowe  |   Hotele  |   Inne
Dodaj obiekt  |   Kontakt  |   Polityka Cookies  |   Sylwester nad morzem

Copyright Nadmorskie.pl 2005-2018