Nadmorskie.pl


Kwatery prywatne

Pensjonaty

Domki letniskowe

Pola namiotowe

Hotele

Inne

  D. W. "SAHARA" - Grzybowo (

Inne

)

Dodatkowe informacje :

Obiekt czynny : CAŁY ROK

Pokoje :
    2 - osobowe
    3 - osobowe


Ceny :


Odległości :

Do morza : 800
Do PKP : 4000
Do PKS : 4000


Adres :

UL. OGRODOWA 32
78-123 GRZYBOWO


Kontakt :

504-093-094
www.maxmedia.pl/sahara


Dom Wczasowy„Sahara” jest położona w przepięknej spokojnej okolicy, 10 minut drogi od morza. Oferuje Państwu bogato wyposażone, ekskluzywne pokoje z osobnymi wejściami, tarasem, aneksami kuchennymi oraz łazienkami w miejscowości nadmorskiej Grzybowo, położonej około 5 km od Kołobrzegu, gdzie znajduje się szeroka, najczystsza na całym wybrzeżu plaża.
Klimat kształtowany jest głównie przez morze, a w miarę oddalania się od wybrzeża zwiększa się wpływ klimatu kontynentalnego, charakteryzuje się on łagodną zimą, słonecznym latem oraz przepiękną jesienią. Orzeźwiające powietrze bogate w jod i cząstki aerozolu morskiego działa kojąco na organizm. Brak przemysłu w pasie nadmorskim gwarantuje zdrowy wypoczynek.
W okolicy położone jest jezioro Resko i rzeki bogate w ryby takie jak: łosoś, troć, lipień, węgorz, pstrąg, sandacz, węgorz czy szczupak. Można tam dojechać będącymi na wyposażeniu pensjonatu rowerami. Na lotnisku w niedalekim Podczelu organizowane są w sezonie letnim liczne pokazy lotów szybowcowych, skoków spadochronowych. Można przeżyć fascynującą „podniebną przygodę” korzystając z awionetek startujących z lotniska.
Wybierając się na wypoczynek w nasze okolice warto zabrać ze sobą paszport, gdyż podczas sezonu letniego istnieje możliwość przepłynięcia promem z Kołobrzegu do Danii lub Szwecji.
Kołobrzeg szczyci się również organizacją wielu imprez artystycznych, z których najważniejszy to „Interfolk”, czyli Międzynarodowe Spotkania z Folklorem. Festiwal folklorystyczny ma ustaloną ceremonię – rozpoczyna się barwną paradą ulicami miasta, a kończy efektownymi pokazami sztucznych ogni na plaży.
Panują tu doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, gdyż oddalone o 4 km Dźwirzyno posiada nowoczesną przystań windsurfingową i jachtową, gdzie można wypożyczyć sprzęt wodny.
Dodatkowo w sezonie letnim wypoczywającym zapewnione są liczne atrakcje turystyczne tj.: pływanie skuterem wodnym lub motorówką, rejsy morskie dla wędkarzy, loty widokowe, baseny i kręgielnia, możliwość korzystania z bazy zabiegowej w Uzdrowisku Kołobrzeg, rejsy statkami wycieczkowymi i wiele innych.


Wyposażenie obiektu :

grill, plac zabaw dla dzieci, tarasy przy pokojach położonych na dole, parking przed domem

Zniżki :

10%

Rezerwacja / wysyłanie zapytania :

Podpis:
Email:
Powtórz email:
Treść zapytania:


Miejscowość :   Rodzaj :   Pokój :   Cena : zł /os.  

Strona główna  |   Kwatery prywatne  |   Pensjonaty  |   Domki letniskowe  |   Pola namiotowe  |   Hotele  |   Inne
Dodaj obiekt  |   Kontakt  |   Polityka Cookies  |   Sylwester nad morzem

Copyright Nadmorskie.pl 2005-2018